menu×

Yönetim Kurulu

»»
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ    
HAYATİ ERTUĞRUL ERTUĞRUL TEKSTİLYÖNETİM KURULU BAŞKANI
ZEYNEP SAN TYH TEKSTİL YÖNETİM KURULU BAŞKAN YRD.
OKAY ŞİMŞEK ŞİMŞEK İÇ VE DIŞ TİC. YÖNETİM KURULU BAŞKAN YRD.
TEVFİK AKSU BELTA TEKSTİL SAYMAN ÜYE
BÜŞRA GENEVLİOĞLU LEANA TEKSTİL SEKRETER ÜYE
AHMET ÖZCAN İYA TEKSTİL  
FATİH GÜVEN İZMİR BRODE  
ASLI KUNT HUGO BOSS  
ÇAĞLAR BAĞCI MEBA GİYİM  
YASİN AKÇAKAYA AKÇAKAYA  
ERMAN SÜMER ASM –AS MANTO  
     
MELİH ÇAKALOĞLU PİR NAKIŞ  
MELTEM DOĞAN MGM TEKSTİL  
MURAT ÇİÇEKDAĞ ND TEKSTİL  
ÖVGE YILDIZHAN ÖVGE MODA  
AYHAN GÖLLÜ EVOTEKS  
FERHAT ÖZDEMİR FIRAT TEKSTİL  
GÖRKEM SEVGİ ASTAŞ  
TALA UĞUZ MD TEKSTİL  
BARIŞ ÇELENOĞLU BARSE TEKSTİL  
BEHZAT AKMAN MPRENSES KUMAŞ  

EGSD Hakkında

»»

EGSD - Ege Giyim Sanayicileri DerneğiKasım 1992 yılında sektörün önde gelen 30 girişimcisinin önderliğindekurulmuştur. Derneğin açılışı dönemin Başbakanı Sn. Süleyman DEMİREL’inkatılımlarıyla yapılmıştır.

Kuruluşunu takiben üye kayıtlarınıhızlandırma yanı sıra Derneğin kurumsallaşma çalışmalarıyla faaliyetlerinebaşlamıştır.

Sektörel sivil toplum kuruluşu olanEGSD’nin üyeleri Hazır Giyim Konfeksiyon sektörleri ve bu sektörün tedarikçisifirmalardan oluşmaktadır. Ege Giyim Sanayicileri Derneği’nin bir diğer özelliğide bünyesindeki geniş yelpaze ile sektörün farklı dallarında faaliyet gösterenfirmaları kaynaştırmasıdır. Üyelerin hizmet alanları ; konfeksiyon imalatı,ihracatı ( örme –dokuma ) , iç piyasa ,yan sanayi ,kumaş , aksesuar , makine ,organik üretimi , gelinlik – abiye , damatlık firmaları, tasarım ile gerçektençok renkli bir yapıya sahip olan EGSD her zaman yeni bir oluşumu yaratmaniteliğine sahiptir.

1995 yılında EGSD önderliğinde kurulanEge Giyim San. Arsa Yapı Kooperatifi 2002 yılında Buca’da ilk Sektörel İhtisasOrganize Sanayi Bölgesi – BEGOS’u kurmuştur.

Üyelerimizin ulusal ve uluslar arasırekabet gücünü arttırabilmek üzere eğitimler verilmekte ; dünya pazarlarındakigelişmeleri incelemek üzere teknik geziler ve yurt dışı fuarlara katılım/ziyaret organizasyonları yapılmakta; yeni müşteri ve Pazar bulabilmek içinyabancı alım heyeti ve yurt dışı ziyaretler düzenlemektedir.

EGSD’nin girişimleri ve destekleri ile2007 yılında İZFAŞ ile yaptığı toplantılar sonucu İzmir’de sektörümüzün güçlüdallarından Gelinlik Abiye ve Damatlık üreticilerine yönelik IF Wedding FashionFuarı düzenlenmektedir. Gelinlik Tasarım Yarışması da İzfaş ve EGSDişbirliğinde sürdürülen önemli projeler arasında yer almaktadır.

ÜniversiteSanayi İşbirliği çerçevesinde ; E.Ü Tekstil Mühendisliği, E.Ü Emel Akın MeslekYüksek Okulu;  Ege Üniversitesi Moda ve Tasarım Yüksekokulu ,D.E.ÜTekstil Mühendisliği D.E.Ü Güzel Sanatlar Fakültesi, İzmir Ekonomi Üniversitesive meslek liseleri ile ortak çalışmalar , sohbet toplantıları yapılmaktadır.Okulların Kariyer Günlerine katılarak, öğrencilere sektörümüz hakkında bilgiaktarılmaktadır.

Ülkemizinen önemli ihtiyacı nitelikli ara eleman ve kalifiye elemandır. Ara eleman,nitelikli meslek lisesi mezunu, donanımlı tekniker, nitelikli işgücü ülkemizsanayisinin temel sorunlarından bir tanesidir. Kurumlar ile işbirliği içindesektöre teknik eleman yetiştirilmesi sağlanmaktadır. 

Sektörle ilgili gelişmeler hakkındahükümete ve ilgili makamlara rapor ve görüşler iletmektedir.

Derneğimiz ; geçtiğimiz dönemBaşkanlığını yaptığı Moda ve Hazır Giyim Federasyonu'nun kurucu üyelerindenolup, bu dönem  Başkan yardımcılığını görevini sürdürmektedir. Tekstil vehazır giyim sektöründen 30 sektörel Derneğin üye olarak yer aldığı Moda veHazır Giyim Federasyonu Kasım 2007 de resmen faaliyete geçmiştir.

 Başkanın Mesajı

»»

Değerli Üyelerimiz , SevgiliMeslektaşlarım,

Ege Giyim Sanayicileri Derneği 12. Dönem Yönetim Kurulu olarakçalışmalarımıza devam etmekten büyük gurur duymaktayız.

1992 yılında kurulmuş olan Ege Giyim Sanayicileri Derneği ,sektörel sivil toplum kuruluşu olarak önemli projeler üretmeye devametmektedir.

Derneğimizin temel projelerinin devamlılığı büyük önemtaşımaktadır. Bunlarla birlikte faaliyet alanımız kapsamında çeşitli projelerüretmeye ve sektörel iş birlikteliklerini geliştirmeye devam edeceğiz.

Derneğimizin partnerliğinde on beşinci kez gerçekleştirilecekolan IF Wedding Fashion İzmir - Gelinlik , Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı 19 –22 Ocak 2021 tarihlerinde ziyaretçiler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Fuar ile eş zamanlı gerçekleştirilmekteolan Gelinlik Tasarım Yarışması da 12 yıldır sektöre tasarımcı kazandırmayadevam etmektedir.

Derneğimizin devam eden önemliprojelerinden diğeri ise altı yıldır Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçisiüyelerimizin katılımıyla gerçekleştirmekte olduğumuz “Ege Tekstil veKonfeksiyon Tedarikçileri Buluşması”dır. Üyelerimizin iş hacmini artırmak ,bölgemize daha çok katma değer kazandırmak amacıyla tekstil ve konfeksiyontedarikçileri ile üreticilerin bir araya geldiği etkinliğimiz sektörün buluşmanoktası haline gelmiştir.

Diğer taraftan, sektördeki teknik eleman eksikliğini gidermeküzere eğitim kurumları ile projeler gerçekleştirmek üzere yola çıkılmıştır.Gençlerimizi sektörümüze kazandırmaya yönelik çalışmalar bu dönem de gelişerekdevam etmekteyiz.

12. Dönem Yönetim Kurulu olarak ana hedefimiz, devraldığımızbayrağı daha ileriye taşımaktır. Misyonumuz, sektörümüz bünyesinde faaliyetgösteren farklı firmalar arasında işbirliği fırsatları yaratarak karşılaşılansorunlara ortak çözüm bulmaktır.

Derneğimiz, kurumlar arası işbirliğini arttırarak sektörümüziçin yeni iş imkanları oluşturacak projeler geliştirmeye devam edecektir.

Saygılarımla ,Hayati ERTUĞRUL
EGSD 12. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı


Faaliyetler

»»

IFWedding Fashion İzmir ;

EGSD’nin girişimleri ve destekleri ile2007 yılında İZFAŞ ile yaptığı toplantılar sonucu İzmir’de sektörümüzün güçlüdallarından Gelinlik ,Abiye giyim ve Damatlık üreticilerine yönelik IF WeddingFashion Fuarı düzenlenmektedir. 14 yılda, Avrupa’nın önemli fuarları arasınagiren IF Wedding Fashion Fuarı’nın başarıyla devamı için Derneğimiz katkısağlamakta ve gerçekleştirilen Danışma Kurulu toplantılarına düzenli katılmaktadır.

Derneğimizin partnerliğinde bu yıl 21/ 24 Ocak tarihlerinde 14.sü gerçekleştirilen IF Wedding Fashion İzmir -Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı büyük bir başarıya daha imza ataraktamamlanmıştır.  222 firmanın katılımcı olarak yer aldığı Fuarı , 85ülkeden 5.338 yabancı olmak üzere toplam 21.372 profesyonel alıcı ziyaretetmiştir. Fuarda 4 gün boyunca defileler ve etkinlikler gerçekleştirilmiştir. 2021yılında 19 – 22 Ocak tarihlerinde on beşincisi gerçekleştirilecek olan Fuarınhazırlıkları başlamıştır.

 

GelinlikTasarım Yarışması ;

11. Gelinlik Tasarım Yarışması ,Derneğimiz koordinasyonunda IF Wedding Fashion İzmir Fuar’ı esnasındagerçekleştirilmiştir. Derneğimizin projesi olarak başlayan, İzfaşpartnerliğinde gerçekleştirilen Gelinlik TasarımYarışmasını çok önemsiyoruz. Sektörün markalaşarak vetasarım ile global pazarda büyüyeceği gerçeğini tüm sektörün benimsemesi büyükönem taşımaktadır. Özgün tasarımlarımızı yurt dışına pazarlayabilmek içintasarımcı istihdam edilmesi ilk adımdır. Yarışmadan çok başarılı gençler sektörekazandırılıyor . 2020 yılında gerçekleştirilen 11. Gelinlik Tasarımyarışmasının teması " Yeni Nesil Etkisi " kapsamında ; birinciliğiMimar Sinan Üniversitesinden Zehra Zayrek, İkinciliği Instituto Marangoni ‘denEce Dörtköşe, Üçüncülüğü Yeditepe Üniversitesinden Betül Tezcan almıştır.

 

EgeTekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması ;

Derneğimizin devam eden önemliprojelerinden diğeri ise altı yıldır Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçisiüyelerimizin katılımıyla gerçekleştirmekte olduğumuz “Ege Tekstil veKonfeksiyon Tedarikçileri Buluşması”dır. 2019 yılında , Alsancak'ta TarihiHavagazı Fabrikasının salonunda 30 tedarikçi üyemizin katılımları ilegerçekleştirilmiştir.  Üyelerimizin işhacmini artırmak , bölgemize daha çok katma değer kazandırmak amacıyla tekstilve konfeksiyon tedarikçileri ile üreticilerin bir araya geldiği etkinliğimizeşimdiden tüm sektör temsilcilerimizi davet ediyoruz. Bir günlük etkinliksektörün önemli bir buluşma noktası haline gelmiştir. İstanbul, Bursa, Denizli,Uşak, Manisa gibi şehirlerden hazır giyim firmalarının temsilcilerietkinliğimizi ziyaret ederek gün boyu ikili görüşmeler gerçekleştirmektedirler.

 

OrganikHazır Giyim ve Tekstil & Sürdürülebilirlik ;  

 

Derneğimizce OFİ – Organic Fashionİzmir konulu ve marka sahibi olduğumuz bir proje 2008 yılında başlatılmıştır.

 

Bu proje çerçevesinde çeşitli defalar etkinliklergerçekleştirilmiş ya da mevcut projelerin içerisine organik üretimi yapanüyelerimiz ile birlikte dahil olma konusunda çalışmalar yapılmıştır. 2019 yılıŞubat ayında Global Organic Texrile Standard - GOTS Uluslararası toplantısıİzmir'de gerçekleştirilmiş ve sektörümüz tarafından yoğun ilgi görmüştür. Katmadeğer yaratan organik hazır giyim ve tekstil konusunda İzmir'de daha fazlaproje üretme , yabancıları kentimizde ağırlama ve ülkemizde bu konuda önemlibir merkez olan kentimizi dünyaya tanıtma konurunda Yönetim Kurulu bünyemizdeoluşturulan Organik komitesi çalışmalarına başlamıştır. Organik giyimsektörümüz Avrupa'da önemli bir konumdadır.  Bunu daha da yükseğe çıkarmahedefinde 2021 yılında Sürdürebilir Moda çerçevesinde etkinliklerplanlanmaktadır.

 

 Eğitim Faaliyetleri ;

Tüm sektörlerin genel ihtiyacı olanara eleman sıkıntısı ülkemizin genel sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır.Sektörümüzdeki teknik eleman ihtiyacını gidermek için Dernek Yönetim kurulumuziçinde oluşturduğumuz eğitim komitemiz çalışmalarına sürdürmektedir.

EGSDile İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu Meslek Fabrikası işbirliğinegiderek giyim sektörüne yönelik kurslar açarak sektöre nitelikli ara elemanyetiştirmeye başlamıştır. MEGİP - Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliğiProtokolü kapsamında EBSO - İŞKUR - İBB Meslek Fabrikası ve Derneğimizişbirliğinde sektöre makina operatörü yetiştirme konusunda eğitimler verilmişve ilk etapta on üyemize makine operatörü yetiştirilmiş ve istihdamlarıgerçekleştirilmiştir.

Ayrıca Meslek Liselerinin Kariyergünlerinde yer alarak öğrencilerin hazır giyim ve tekstil teknolojileribölümlerini seçmeleri için tanıtım çalışmaları devam etmektedir. Üniversitelerve Meslek Yüksek Okulları ile Dernek olarak sürekli güncel projelergeliştirmekteyiz.

 

TasarımEtkinlikleri ;

 

"İyiTasarım İzmir" EGSD Faaliyetleri ve  İzmir Fashion Week desteği

 

Gelinlik Tasarım yarışması dışındaDerneğimizin tasarımcılar ile buluşması , İzmir Büyükşehir Belediyesiönderliğinde İzmir Akdeniz Akademisi ev sahipliğinde gerçekleştirilmekte olan"İyi Tasarım İzmir" etkinliği kapsamında gerçekleşmektedir. 2018yılında üçüncüsü düzenlenen etkinliğe Derneğimiz ilk yıldan beri katılmakta,gerçekleştirdiği etkinlikler ile sanayicilerle tasarımcıların buluşmasısağlanmaktadır. Önceki yıl Narkon Tekstil - Black Spade'in destekleri ilegerçekleştirilen tasarım etkinliğimiz, 16 Ekim 2018 tarihinde, DEÜ GSF ve EÜEmel Akın MYO ile işbirliğinde Sparmax AirBrush ve sessiz kompresörlerinTürkiye'deki distribütörü Şimşek Makine'ninkatkılarıyla gerçekleştirilmiştir. Geleceğintasarımcılarına AirBrush sistemiyle desen tasarım çalışma teknikleri uygulamalıolarak anlatılmış ve atölye çalışması öğrencilerin büyük ilgisi ilekarşılaşmıştır.

2019 yılı İyi Tasarım İzmir etkinliğikapsamında ise Derneğimiz tarafından BEZÇANTA YÜZEY TASARIMI YARIŞMASI gerçekleştirilmiştir. Finalistlerintasarımları etkinlik kapsamında Kültürpark’ta sergilenmiştir.  2020 yılı etkinliği teması “MüşterekGelecekler” olarak belirlenmiştir.

 

 

Dernek üyemiz olan Rönesans Ajanstarafından gerçekleştirilen İzmir Fashion Week İzmir'de geleneksel halegelmiştir. Her yıl gerçekleştirilen etkinliğe Derneğimiz de destek vermektedir.

 

Moda ve Hazır GiyimFederasyonu ( MHGF )

 

Derneğimizinde kurucu üyeleri arasında yer aldığı Moda ve Hazır giyim Federasyonu (MHGF) ,2007 yılı Kasım ayında kurulmuştur. 2018 yılında 30 üyeye ulaşanFederasyon,  bünyesindeki sektöreldernekler ile projeler üretmeye devam etmektedir. 2018 Mayıs ayındagerçekleştirilen Genel Kurulda Derneğimiz bu dönem de Başkan Yardımcılığıgörevini üstlenmiştir.

 

Kurumlar ileilişkiler 

 

İzmirValiliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ege İhracatçı Birlikleri , İzmir TicaretBorsası, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Odası, Kosgeb, İBB MeslekFabrikası, İZKA gibi kurumlara ziyaretler gerçekleştirilmekte, sektörümüz veşehrimiz ile ilgili projelerde yer alma konusunda görüşlerimiz iletilmektedir.

İzmirEkonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu üyesi olan Derneğimiz ayda birgerçekleştirilen toplantılarda temsil edilmektedir.

TOBBTürkiye Konfeksiyon ve Hazır Giyim Sanayi Meclisinin üyesi olan Derneğimiztoplantılara katılım sağlayarak sektörel konularda görüş bildirmektedir.

 Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı SanayiGenel Müdürlüğü Tekstil Teknik Komitesi'nin üyesi olan Derneğimiz toplantılarakatılım sağlayarak sektörel konularda görüş bildirmektedir.

 

Dijital platformlar veSosyal Medya

 

LinkedIn,Facebook, Instagram, Twitter gibi Derneğin Sosyal Medya Hesaplarındanetkinliklerimiz paylaşılmaktadır. Webinar etkinlikleri gerçekleştirilmektedir.

 

 


Duyurular

»»Sayın Üyemiz,

Derneğimizin 13.Olağan Genel Kurul Toplantısının 18 Mart2021 tarihinde, yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının 25Mart 2021 , Perşembe günü saat 15:00'de yine BEGOS-  Buca Ege Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü toplantı salonda yapılacağı önceki duyurumuzdabelirtilmiştir.

Üyelerimizle yapılan görüşmeler neticesinde ilk toplantıdayeterli çoğunluğun sağlanamayacağı düşünüldüğünden, Genel Kurul toplantısıikinci tarihi olan 25 Mart 2021 Perşembe günü saat 15:00de çoğunluk aranmaksızın , BEGOS -  toplantı salonda   ( Buca OSBMah. 2/20 Sk.  No:22 Buca / İzmir) adresindegerçekleştirilecektir.
 
13. Olağan Genel Kurul toplantımızdatüm üyelerimizle birlikte olma dileği ile saygılar sunarım.


Hayati ERTUĞRUL
Yönetim Kurulu Başkanı
GÜNDEM

 1. Açılış ve yoklamanın yapılması
 2. Divan Başkanı ve Üyelerin Seçimi
 3. Saygı Duruşu ve istiklal marşının okunması
 4. Protokol konuşmaları
 5. Genel Kurul Tutanaklarının İmzalanması için Divana yetki verilmesi
 6. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Okunması ve karar
 7. Denetim Kurulu Raporunun Okunması ve Karar
 8. Bilanço ve Gelir Gider Hesaplarının Okunması ve Karar
 9. Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerinin Seçimi
 10. Aidatların Belirlenmesi
 11. Moda ve Hazır Giyim Federasyonuna seçilecek Derneğimiz temsilcileri İçin Yönetim Kuruluna yetki verilmesi
 12. Derneğe gerekli taşınmaz malların satın alınması  hususunda  Yönetim Kuruluna yetki verilmesi.
 13. 2021 yılı Çalışma Programının Okunması
 14. Dilek ve temenniler
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SayınÜyemiz,

  

Bildiğinizüzere , T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge ile koronavirüssalgınında yaşanan artış nedeniyle, derneklerin genel kurulları, sivil toplumkuruluşları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ve üst kuruluşları,Birlikler ve kooperatifler tarafından düzenlenecek etkinlikler ve genel kurultoplantıları 28 Şubat 2021 tarihine kadar ertelenmişti.

Derneğimizin13. Olağan Genel Kurul Toplantısının 18 Mart 2021 Perşembe günü saat 15:00’de ,yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının 25 Mart 2021Perşembe  günü saat 15:00’de Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecektir.

Aşağıdabelirtilen gündem çerçevesinde, Buca Ege Organize Sanayi Bölgesi - BEGOS BölgeMüdürlüğü binası toplantı salonunda  ( Buca OSB Mah. 2/20 Sk.  No:22Buca / İzmir ) yapılacak olan Genel Kurul toplantımız çoğunluk sağlanamamasıhalinde,   25 Mart 2021 tarihinde yine aynı saatte ve yerdegerçekleştirilecektir. 13. Olağan Genel Kurul toplantımızda tüm üyelerimizlebirlikte olma dileği ile saygılar sunarım.

 

HayatiERTUĞRUL

YönetimKurulu Başkanı

 

 

 

 

GÜNDEM

 1. Açılış ve yoklamanın yapılması
 2. Divan Başkanı ve Üyelerin Seçimi
 3. Saygı Duruşu ve istiklal marşının okunması
 4. Protokol konuşmaları
 5. Genel Kurul Tutanaklarının İmzalanması için Divana yetki verilmesi
 6. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Okunması ve karar
 7. Denetim Kurulu Raporunun Okunması ve Karar
 8. Bilanço ve Gelir Gider Hesaplarının Okunması ve Karar
 9. Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerinin Seçimi
 10. Aidatların Belirlenmesi
 11. Moda ve Hazır Giyim Federasyonuna seçilecek Derneğimiz temsilcileri İçin Yönetim Kuruluna yetki verilmesi
 12. Derneğe gerekli taşınmaz malların satın alınması  hususunda  Yönetim Kuruluna yetki verilmesi.
 13. 2021 yılı Çalışma Programının Okunması
 14. Dilek ve temenniler

 

 


Sayın Üyemiz,

Derneğimizin 13.Olağan Genel Kurul Toplantısının 18 Mart2021 tarihinde, yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının 25Mart 2021 , Perşembe günü saat 15:00'de yine BEGOS-  Buca Ege Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü toplantı salonda yapılacağı önceki duyurumuzdabelirtilmiştir.

Üyelerimizle yapılan görüşmeler neticesinde ilk toplantıdayeterli çoğunluğun sağlanamayacağı düşünüldüğünden, Genel Kurul toplantısıikinci tarihi olan 25 Mart 2021 Perşembe günü saat 15:00de çoğunluk aranmaksızın , BEGOS -  toplantı salonda   ( Buca OSBMah. 2/20 Sk.  No:22 Buca / İzmir) adresindegerçekleştirilecektir.
 
13. Olağan Genel Kurul toplantımızdatüm üyelerimizle birlikte olma dileği ile saygılar sunarım.


Hayati ERTUĞRUL
Yönetim Kurulu Başkanı
GÜNDEM

 1. Açılış ve yoklamanın yapılması
 2. Divan Başkanı ve Üyelerin Seçimi
 3. Saygı Duruşu ve istiklal marşının okunması
 4. Protokol konuşmaları
 5. Genel Kurul Tutanaklarının İmzalanması için Divana yetki verilmesi
 6. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Okunması ve karar
 7. Denetim Kurulu Raporunun Okunması ve Karar
 8. Bilanço ve Gelir Gider Hesaplarının Okunması ve Karar
 9. Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerinin Seçimi
 10. Aidatların Belirlenmesi
 11. Moda ve Hazır Giyim Federasyonuna seçilecek Derneğimiz temsilcileri İçin Yönetim Kuruluna yetki verilmesi
 12. Derneğe gerekli taşınmaz malların satın alınması  hususunda  Yönetim Kuruluna yetki verilmesi.
 13. 2021 yılı Çalışma Programının Okunması
 14. Dilek ve temennilerÜYELERİMİZ


ETKİNLİK TAKVİMİ7
Ekim
Dünya Pamuk Günü Webinar
Dünya Pamuk Günü Webinar
07.10.2020 | 07.10.2020
30
Mart
IF Wedding Fashion
İzmir Gelinlik Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı
16.11.2021 | 19.11.2021
ITMA 2023
if wedding
ÜYELİKLERİMİZ

İŞBİRLİKTELİKLERİMİZ
×