menu×

Yönetim Kurulu

»»
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ    

HAYATİ ERTUĞRUL                 ERTUĞRULTEKSTİL                               Yönetim Kurulu Başkanı
YASİN AKÇAKAYA                   AKÇAKAYA GROUP TEKSTİL A.Ş.          Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
OKAY ŞİMŞEK                         ŞİMŞEK İÇ VE DIŞ TİC.                           Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
ZEYNEP SAN                          TYH TEKSTİL                                            Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
ÇAĞLAR BAĞCI                       MEBA GİYİM                                             Sayman Üye
ASLI KÜBRA  KUNT                 SF TRADE                                                 Sekreter Üye
DENİZ TOPÇU                          HUGO BOSS
BERNA ADIGÜZEL                   SUN TEKSTİL
MEHMET TAHİR ÖZDEMİR     GALERİ KUP
TALA UĞUZ                              MD TEKSTİL
AYHAN GÖLLÜ                        EVOTEKS
MELİH ÇAKALOĞLU                 PİRNAKIŞ
MELTEM DOĞAN                      MGM TEKSTİL
ÖVGE YILDIZHAN                     ÖVGEMODA
OKTAYGENEVLİOĞLU            GENMAK
FERHATÖZDEMİR                   FIRATTEKSTİL
ÖZGÜR ÖZCAN                        İYA TEKSTİL
MEHMET ÜNSAL                     EGEDENİZ TEKSTİL
ERTAN ASLAN                          TAYRA TEKSTİL
ALİ İHSAN YÖREK                   YÖREK TEKSTİL
BERTAN YENİÇERİ                  YENİÇERİ TEKSTİL
YUSUF SERTBAŞ                     DEMOTEKS TEKSTİL

DENETİM  KURULU ÜYELERİ

İSMAİL URHAN                         ÖZDEN MODA
AYFER KARAKOYUNLU           AYKAYAAMBALAJ
MURAT ÇİÇEKDAĞ                  ND TEKSTİL
YUSUF YILMAZ                        ANIL KONFEKSİYON
HALİL KILIÇ                              GÜLBA TEKSTİL
NECLA GÖKMEN                     DESİN TEKSTİL
  

EGSD Hakkında

»»

EGSD - Ege Giyim Sanayicileri DerneğiKasım 1992 yılında sektörün önde gelen 30 girişimcisinin önderliğindekurulmuştur. Derneğin açılışı dönemin Başbakanı Sn. Süleyman DEMİREL’inkatılımlarıyla yapılmıştır.

Kuruluşunu takiben üye kayıtlarınıhızlandırma yanı sıra Derneğin kurumsallaşma çalışmalarıyla faaliyetlerinebaşlamıştır.

Sektörel sivil toplum kuruluşu olanEGSD’nin üyeleri Hazır Giyim Konfeksiyon sektörleri ve bu sektörün tedarikçisifirmalardan oluşmaktadır. Ege Giyim Sanayicileri Derneği’nin bir diğer özelliğide bünyesindeki geniş yelpaze ile sektörün farklı dallarında faaliyet gösterenfirmaları kaynaştırmasıdır. Üyelerin hizmet alanları ; konfeksiyon imalatı,ihracatı ( örme –dokuma ) , iç piyasa ,yan sanayi ,kumaş , aksesuar , makine ,organik üretimi , gelinlik – abiye , damatlık firmaları, tasarım ile gerçektençok renkli bir yapıya sahip olan EGSD her zaman yeni bir oluşumu yaratmaniteliğine sahiptir.

1995 yılında EGSD önderliğinde kurulanEge Giyim San. Arsa Yapı Kooperatifi 2002 yılında Buca’da ilk Sektörel İhtisasOrganize Sanayi Bölgesi – BEGOS’u kurmuştur.

Üyelerimizin ulusal ve uluslar arasırekabet gücünü arttırabilmek üzere eğitimler verilmekte ; dünya pazarlarındakigelişmeleri incelemek üzere teknik geziler ve yurt dışı fuarlara katılım/ziyaret organizasyonları yapılmakta; yeni müşteri ve Pazar bulabilmek içinyabancı alım heyeti ve yurt dışı ziyaretler düzenlemektedir.

EGSD’nin girişimleri ve destekleri ile2007 yılında İZFAŞ ile yaptığı toplantılar sonucu İzmir’de sektörümüzün güçlüdallarından Gelinlik Abiye ve Damatlık üreticilerine yönelik IF Wedding FashionFuarı düzenlenmektedir. Gelinlik Tasarım Yarışması da İzfaş ve EGSDişbirliğinde sürdürülen önemli projeler arasında yer almaktadır.

ÜniversiteSanayi İşbirliği çerçevesinde ; E.Ü Tekstil Mühendisliği, E.Ü Emel Akın MeslekYüksek Okulu;  Ege Üniversitesi Moda ve Tasarım Yüksekokulu ,D.E.ÜTekstil Mühendisliği D.E.Ü Güzel Sanatlar Fakültesi, İzmir Ekonomi Üniversitesive meslek liseleri ile ortak çalışmalar , sohbet toplantıları yapılmaktadır.Okulların Kariyer Günlerine katılarak, öğrencilere sektörümüz hakkında bilgiaktarılmaktadır.

Ülkemizinen önemli ihtiyacı nitelikli ara eleman ve kalifiye elemandır. Ara eleman,nitelikli meslek lisesi mezunu, donanımlı tekniker, nitelikli işgücü ülkemizsanayisinin temel sorunlarından bir tanesidir. Kurumlar ile işbirliği içindesektöre teknik eleman yetiştirilmesi sağlanmaktadır. 

Sektörle ilgili gelişmeler hakkındahükümete ve ilgili makamlara rapor ve görüşler iletmektedir.

Derneğimiz ; geçtiğimiz dönemBaşkanlığını yaptığı Moda ve Hazır Giyim Federasyonu'nun kurucu üyelerindenolup, bu dönem  Başkan yardımcılığını görevini sürdürmektedir. Tekstil vehazır giyim sektöründen 30 sektörel Derneğin üye olarak yer aldığı Moda veHazır Giyim Federasyonu Kasım 2007 de resmen faaliyete geçmiştir.

 Başkanın Mesajı

»»

Değerli Üyelerimiz , Sevgili Meslektaşlarım,

Ege Giyim Sanayicileri Derneği 14. Dönem Yönetim Kurulu olarak çalışmalarımıza devam etmekten büyük gurur duymaktayız.

1992 yılında kurulmuş olan Ege Giyim Sanayicileri Derneği ,sektörel sivil toplum kuruluşu olarak önemli projeler üretmeye devam etmektedir.

Derneğimizin temel projelerinin devamlılığı büyük önem taşımaktadır. Bunlarla birlikte faaliyet alanımız kapsamında çeşitli projeler üretmeye ve sektörel iş birlikteliklerini geliştirmeye devam edeceğiz.

Sektördeki teknik eleman eksikliğini gidermek üzere eğitim kurumları ile projeler gerçekleştirmek üzere yola çıkılmıştır. Gençlerimizi sektörümüze kazandırmaya yönelik çalışmalar bu dönem de gelişerek devam etmekteyiz.

14. Dönem Yönetim Kurulu olarak ana hedefimiz, devraldığımız bayrağı daha ileriye taşımaktır. Misyonumuz, sektörümüz bünyesinde faaliyet gösteren farklı firmalar arasında işbirliği fırsatları yaratarak karşılaşılan sorunlara ortak çözüm bulmaktır.

Derneğimiz, kurumlar arası işbirliğini arttırarak sektörümüz için yeni iş imkanları oluşturacak projeler geliştirmeye devam edecektir.

Saygılarımla ,Hayati ERTUĞRUL
EGSD 14. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı


Faaliyetler

»»

IFWedding Fashion İzmir ;

EGSD’nin girişimleri ve destekleri ile2007 yılında İZFAŞ ile yaptığı toplantılar sonucu İzmir’de sektörümüzün güçlüdallarından Gelinlik ,Abiye giyim ve Damatlık üreticilerine yönelik IF WeddingFashion Fuarı düzenlenmektedir. 14 yılda, Avrupa’nın önemli fuarları arasınagiren IF Wedding Fashion Fuarı’nın başarıyla devamı için Derneğimiz katkısağlamakta ve gerçekleştirilen Danışma Kurulu toplantılarına düzenli katılmaktadır.

Derneğimizin partnerliğinde bu yıl 21/ 24 Ocak tarihlerinde 14.sü gerçekleştirilen IF Wedding Fashion İzmir -Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı büyük bir başarıya daha imza ataraktamamlanmıştır.  222 firmanın katılımcı olarak yer aldığı Fuarı , 85ülkeden 5.338 yabancı olmak üzere toplam 21.372 profesyonel alıcı ziyaretetmiştir. Fuarda 4 gün boyunca defileler ve etkinlikler gerçekleştirilmiştir. 2021yılında 19 – 22 Ocak tarihlerinde on beşincisi gerçekleştirilecek olan Fuarınhazırlıkları başlamıştır.

 

GelinlikTasarım Yarışması ;

11. Gelinlik Tasarım Yarışması ,Derneğimiz koordinasyonunda IF Wedding Fashion İzmir Fuar’ı esnasındagerçekleştirilmiştir. Derneğimizin projesi olarak başlayan, İzfaşpartnerliğinde gerçekleştirilen Gelinlik TasarımYarışmasını çok önemsiyoruz. Sektörün markalaşarak vetasarım ile global pazarda büyüyeceği gerçeğini tüm sektörün benimsemesi büyükönem taşımaktadır. Özgün tasarımlarımızı yurt dışına pazarlayabilmek içintasarımcı istihdam edilmesi ilk adımdır. Yarışmadan çok başarılı gençler sektörekazandırılıyor . 2020 yılında gerçekleştirilen 11. Gelinlik Tasarımyarışmasının teması " Yeni Nesil Etkisi " kapsamında ; birinciliğiMimar Sinan Üniversitesinden Zehra Zayrek, İkinciliği Instituto Marangoni ‘denEce Dörtköşe, Üçüncülüğü Yeditepe Üniversitesinden Betül Tezcan almıştır.

 

EgeTekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması ;

Derneğimizin devam eden önemliprojelerinden diğeri ise altı yıldır Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçisiüyelerimizin katılımıyla gerçekleştirmekte olduğumuz “Ege Tekstil veKonfeksiyon Tedarikçileri Buluşması”dır. 2019 yılında , Alsancak'ta TarihiHavagazı Fabrikasının salonunda 30 tedarikçi üyemizin katılımları ilegerçekleştirilmiştir.  Üyelerimizin işhacmini artırmak , bölgemize daha çok katma değer kazandırmak amacıyla tekstilve konfeksiyon tedarikçileri ile üreticilerin bir araya geldiği etkinliğimizeşimdiden tüm sektör temsilcilerimizi davet ediyoruz. Bir günlük etkinliksektörün önemli bir buluşma noktası haline gelmiştir. İstanbul, Bursa, Denizli,Uşak, Manisa gibi şehirlerden hazır giyim firmalarının temsilcilerietkinliğimizi ziyaret ederek gün boyu ikili görüşmeler gerçekleştirmektedirler.

 

OrganikHazır Giyim ve Tekstil & Sürdürülebilirlik ;  

 

Derneğimizce OFİ – Organic Fashionİzmir konulu ve marka sahibi olduğumuz bir proje 2008 yılında başlatılmıştır.

 

Bu proje çerçevesinde çeşitli defalar etkinliklergerçekleştirilmiş ya da mevcut projelerin içerisine organik üretimi yapanüyelerimiz ile birlikte dahil olma konusunda çalışmalar yapılmıştır. 2019 yılıŞubat ayında Global Organic Texrile Standard - GOTS Uluslararası toplantısıİzmir'de gerçekleştirilmiş ve sektörümüz tarafından yoğun ilgi görmüştür. Katmadeğer yaratan organik hazır giyim ve tekstil konusunda İzmir'de daha fazlaproje üretme , yabancıları kentimizde ağırlama ve ülkemizde bu konuda önemlibir merkez olan kentimizi dünyaya tanıtma konurunda Yönetim Kurulu bünyemizdeoluşturulan Organik komitesi çalışmalarına başlamıştır. Organik giyimsektörümüz Avrupa'da önemli bir konumdadır.  Bunu daha da yükseğe çıkarmahedefinde 2021 yılında Sürdürebilir Moda çerçevesinde etkinliklerplanlanmaktadır.

 

 Eğitim Faaliyetleri ;

Tüm sektörlerin genel ihtiyacı olanara eleman sıkıntısı ülkemizin genel sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır.Sektörümüzdeki teknik eleman ihtiyacını gidermek için Dernek Yönetim kurulumuziçinde oluşturduğumuz eğitim komitemiz çalışmalarına sürdürmektedir.

EGSDile İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu Meslek Fabrikası işbirliğinegiderek giyim sektörüne yönelik kurslar açarak sektöre nitelikli ara elemanyetiştirmeye başlamıştır. MEGİP - Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliğiProtokolü kapsamında EBSO - İŞKUR - İBB Meslek Fabrikası ve Derneğimizişbirliğinde sektöre makina operatörü yetiştirme konusunda eğitimler verilmişve ilk etapta on üyemize makine operatörü yetiştirilmiş ve istihdamlarıgerçekleştirilmiştir.

Ayrıca Meslek Liselerinin Kariyergünlerinde yer alarak öğrencilerin hazır giyim ve tekstil teknolojileribölümlerini seçmeleri için tanıtım çalışmaları devam etmektedir. Üniversitelerve Meslek Yüksek Okulları ile Dernek olarak sürekli güncel projelergeliştirmekteyiz.

 

TasarımEtkinlikleri ;

 

"İyiTasarım İzmir" EGSD Faaliyetleri ve  İzmir Fashion Week desteği

 

Gelinlik Tasarım yarışması dışındaDerneğimizin tasarımcılar ile buluşması , İzmir Büyükşehir Belediyesiönderliğinde İzmir Akdeniz Akademisi ev sahipliğinde gerçekleştirilmekte olan"İyi Tasarım İzmir" etkinliği kapsamında gerçekleşmektedir. 2018yılında üçüncüsü düzenlenen etkinliğe Derneğimiz ilk yıldan beri katılmakta,gerçekleştirdiği etkinlikler ile sanayicilerle tasarımcıların buluşmasısağlanmaktadır. Önceki yıl Narkon Tekstil - Black Spade'in destekleri ilegerçekleştirilen tasarım etkinliğimiz, 16 Ekim 2018 tarihinde, DEÜ GSF ve EÜEmel Akın MYO ile işbirliğinde Sparmax AirBrush ve sessiz kompresörlerinTürkiye'deki distribütörü Şimşek Makine'ninkatkılarıyla gerçekleştirilmiştir. Geleceğintasarımcılarına AirBrush sistemiyle desen tasarım çalışma teknikleri uygulamalıolarak anlatılmış ve atölye çalışması öğrencilerin büyük ilgisi ilekarşılaşmıştır.

2019 yılı İyi Tasarım İzmir etkinliğikapsamında ise Derneğimiz tarafından BEZÇANTA YÜZEY TASARIMI YARIŞMASI gerçekleştirilmiştir. Finalistlerintasarımları etkinlik kapsamında Kültürpark’ta sergilenmiştir.  2020 yılı etkinliği teması “MüşterekGelecekler” olarak belirlenmiştir.

 

 

Dernek üyemiz olan Rönesans Ajanstarafından gerçekleştirilen İzmir Fashion Week İzmir'de geleneksel halegelmiştir. Her yıl gerçekleştirilen etkinliğe Derneğimiz de destek vermektedir.

 

Moda ve Hazır GiyimFederasyonu ( MHGF )

 

Derneğimizinde kurucu üyeleri arasında yer aldığı Moda ve Hazır giyim Federasyonu (MHGF) ,2007 yılı Kasım ayında kurulmuştur. 2018 yılında 30 üyeye ulaşanFederasyon,  bünyesindeki sektöreldernekler ile projeler üretmeye devam etmektedir. 2018 Mayıs ayındagerçekleştirilen Genel Kurulda Derneğimiz bu dönem de Başkan Yardımcılığıgörevini üstlenmiştir.

 

Kurumlar ileilişkiler 

 

İzmirValiliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ege İhracatçı Birlikleri , İzmir TicaretBorsası, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Odası, Kosgeb, İBB MeslekFabrikası, İZKA gibi kurumlara ziyaretler gerçekleştirilmekte, sektörümüz veşehrimiz ile ilgili projelerde yer alma konusunda görüşlerimiz iletilmektedir.

İzmirEkonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu üyesi olan Derneğimiz ayda birgerçekleştirilen toplantılarda temsil edilmektedir.

TOBBTürkiye Konfeksiyon ve Hazır Giyim Sanayi Meclisinin üyesi olan Derneğimiztoplantılara katılım sağlayarak sektörel konularda görüş bildirmektedir.

 Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı SanayiGenel Müdürlüğü Tekstil Teknik Komitesi'nin üyesi olan Derneğimiz toplantılarakatılım sağlayarak sektörel konularda görüş bildirmektedir.

 

Dijital platformlar veSosyal Medya

 

LinkedIn,Facebook, Instagram, Twitter gibi Derneğin Sosyal Medya Hesaplarındanetkinliklerimiz paylaşılmaktadır. Webinar etkinlikleri gerçekleştirilmektedir.

 

 


SEKTÖREL RAPORLAR VE DUYURULAR

»»

Duyurular

»»


 Sayın Üyemiz ;

 Kahramanmaraşmerkezli olmak üzere Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kilis,Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa’da  meydana deprem nedeniyle derin üzüntü yaşıyoruz.

Hayatını kaybeden  vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve ülkemize başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi “Umut Hareketi” kapsamında yardım göndermek isteyenler, aşağıda belirtilen liste çerçevesinde yardımlarını Gaziemir Fuar Alanı Dhole ulaştırabilir . Ayrıca , İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafındanoluşturulan Umut Hareketi sayfasında yer alan; çadır, uyku tulumu, battaniye,hijyen paketi, bot ve mont olarak belirlenen ihtiyaçları link üzerinden seçerekyardımların yapılabileceğini bilgilerinize sunarız.

 

https://umuthareketi.izmir.bel.tr/

 

Ayrıca, Ege İhracatçı Birlikleri’nin , İzmir Ticaret Odası’nın içinde olduğu 30 kurum tarafından  yürütülmekte olan “İzmir Yardıma Koşuyor” kampanyası kapsamında açılan hesap numaraları aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

 Nakdi yardım hesaplarına yatırılan paralarla depremzedelerin ihtiyacı olan malzemeleri satın alıp deprem bölgesine sevk edilmekte olduğu belirtilmektedir. Çocuk ve yetişkin için kışlık kıyafet,İçlik/polar giysi, Çocuk botu, Tüplü ısıtıcı, Hijyen malzemesi, Bebek bezi, Battaniye, Eldiven/atkı, Kuru gıda, Uyku tulumu alarak deprem bölgesine sevk edilmekte olduğu belirtilmektedir.

 MTK Sitesi Eski Yönetim Merkezi Çamdibi/İZMİR adresinin depo olarak belirlendiği, burada toplanan malzemelerin afet bölgesine sevk edilmek üzere, düzenli aralıklarla Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) İzmir deposuna teslim edileceği iletilmektedir.

  

İZMİR YARDIMA KOŞUYOR KAMPANYASI HESAP NUMARALARI

  

Hesap Adı : İZMİR YARDIMA KOŞUYOR

Banka

Şube Adı ve Kodu

IBAN

T. İŞ BANKASI (TL)

İzmir Şubesi (3400)

TR15 0006 4000 0013 4003 4098 31

T. VAKIFLAR BANKASI (TL)

Kordon Şubesi (440)

TR77 0001 5001 5800 7319 5680 19

HALKBANK (TL)

İzmir Şubesi (430)

TR17 0001 2009 4300 0016 3412 78

T. İŞ BANKASI (USD)

İzmir Şubesi (3400)

TR07 0006 4000 0023 4002 8429 08

 

Saygılarımızla,

EGSD

 

 

EGSD

EgeGiyim Sanayicileri Derneği

HürriyetBulvarı No.3/1 Kat.5 Daire.501 Yusuf Dede İş Merkezi Çankaya-İZMİR

Tel :(0232) 446 46 93 Fax: (0232) 441 10 43

www.egsd.org.tr  

info@egsd.org.tr

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sayın Üyemiz ;

 

Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği tarafından Derneğimize ulaşan duyuruda , Ege Üniversitesi Emel Akın Meslek Yüksek Okulu işbirliğinde mevcut çalışanların eğitimlerinin artırılmasına yönelik “Bilgisayar Destekli Kalıp Hazırlama Eğitim Programı”gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

48 saat olarak planlanan eğitim, 14 Şubat 2023 - 2 Mayıs2023 tarihlerinde her hafta Salı günü saat 12.30-16.30 saatleriarasında Ege Üniversitesi Emel Akın Meslek Yüksek Okulunda uygulamalı olarakgerçekleştirilecektir.

Kayıt bedeli 1.500 TL olarakbelirtilen eğitime 10 Şubat mesai sonuna kadar aşağıdaki link üzerinden başvuruyapılabilecektir.

Aşağıdaki duyuruda detaylarıbelirtilen eğiteme kayıtların kontenjan ile sınırlı olduğu bilgilerinizesunulmaktadır.

Saygılarımızla,

EGSD

 

 Kayıt İçin ;

 

BilgisayarDestekli Kalıp Hazırlama Eğitimi Kayıt Formu (google.com)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                https://egsd.org.tr/file/KOSGEB_2023.pdf                                                                                   24.01.2023                                        

 

Sayın Üyemiz,

Derneğimizin14. Olağan Genel Kurul toplantısının 25 Ocak 2023 Çarşamba günü saat16:00’da,yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının 15 Mart 2023Çarşamba günü saat 16:00’dagerçekleştirileceğiönceki duyurumuzda belirtilmiştir. 

Üyelerimizle yapılan görüşmeler neticesinde ilk toplantıda yeterli çoğunluğun sağlanamayacağı düşünüldüğünden, 15 Mart 2023 Çarşamba günü saat16:00’da çoğunluk aranmaksızın, aşağıda belirtilen gündem çerçevesinde, EİB 7. kat toplantı salonunda ( Atatürk Cad.No:382 Alsancak / İzmir ) genel kurul toplantımız gerçekleştirilecektir.

14. Olağan Genel Kurul toplantımızda tüm üyelerimizle birlikte olmayı diler, saygılar sunarım.

Saygılarımla,

 

Hayati ERTUĞRUL

Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

 

GÜNDEM ;

 

 1. Açılış ve yoklamanın yapılması
 2. Divan Başkanı ve Üyelerin Seçimi
 3. Saygı Duruşu ve istiklal marşının okunması
 4. Protokol konuşmaları
 5. Genel Kurul Tutanaklarının İmzalanması için Divana yetki verilmesi
 6. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Okunması ve Karar
 7. Denetim Kurulu Raporunun Okunması ve Karar
 8. Bilanço ve Gelir Gider Hesaplarının Okunması ve Karar
 9. Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerinin Seçimi
 10. Aidatların Belirlenmesi

      11.  Moda ve Hazır Giyim Federasyonunaseçilecek Derneğimiz temsilcileri için Yönetim Kuruluna Yetki Verilmesi

 1. 2023 yılı Çalışma Programının Okunması
 2. Dilek ve temenniler

 

 

 

EGSD

EgeGiyim Sanayicileri Derneği

HürriyetBulvarı No.3/1 Kat.5 Daire.501 Yusuf Dede İş Merkezi Çankaya-İZMİR

Tel :(0232) 446 46 93

Fax:(0232) 441 10 43

www.egsd.org.tr  

info@egsd.org.tr

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  

 

Sayın Üyemiz ;

KOBİ'lerin KOSGEB desteklerinden faydalanmaları için hazırlanmış olan "2023 yılı KOSGEB Destek Kataloğu" ekte bilgilerinize sunulmaktadır.

Saygılarımızla,

EGSD

dosyayı indirmek için tıklayınız
 

ÜYELERİMİZ


ETKİNLİK TAKVİMİ17
Ekim
Fashion Prime
Tekstil,Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı
17.10.2023 | 19.10.2023
21
Kasım
IF Wedding Fashion
17. Gelinlik Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı
21.11.2023 | 24.11.2023
16
Aralık
Fashion Tech
İzmir
16.12.2023 | 19.12.2023
ITMA 2023
if wedding
ÜYELİKLERİMİZ

İŞBİRLİKTELİKLERİMİZ
×