menu×
E Ticaret Portalımız

www.egsd.com.tr Hakkında ; 

İletişimde teknolojinin yoğun kullanımını sektörümüz için avantaj olarakdeğerlendiren yönetim kurulumuz tekstil-hazır giyim moda sektörünün her dalınıkapsayan  “  e – ticaret portalı “nı hayata geçirmiştir.
Fason atölyelerdeki gözden kaçan atıl kapasite ile hazır giyimcileri buluşturmakonusundan hareketle Derneğimiz tarafından hayata geçirilen e-ticaretportalı ; günümüzün artan rekabet koşullarında çağa uyum sağlayarak hızlı vedoğru iletişim sonucu hızlı servis sağlamanıza ve almanıza; ayrıca yenitedarikçiler ve müşterilere ulaşmanıza olanak sağlayacak bir platform olmasıhedeflenmektedir.
Firmaların kendilerini ,daha geniş kitlelere daha az maliyetle tanıtabilmesie-ticareti kısa zamanda birçok sektörde cazip kılmıştır. Bu bağlamda dünyapazarında  e-ticaret işlem hacminde hızlı bir artış gözlemlenmektedir. E-ticaret portalımızda bir yandan ihtiyaç duyduğunuz malzeme ve hizmetkalemlerine hızla ulaşırken diğer taraftan firmanızın görsellerini yayınlayarakkendi kataloğunuzu yaratabilmeniz mümkün olacaktır.

Portala Kayıt  ;

www.egsd.com.tr e-ticaret portalına Ege Giyim Sanayicileri Derneği üyesi olan firmalar kayıtyapabilirler. Dernek üyesi olmayan firmalar Derneğimize başvuruda bulunarakkayıt şartları hakkında bilgi edinebilirler.

Firmalar,kendi şifrelerini belirleyerek , kayıtlarını sayfadaki Yeni Üye bölümündenkendileri yapmaktadırlar. Firmaların kendileri için oluşturacakları Yönetimsayfasından , irtibat bilgileri, firma hakkında detaylı bilgiler, fotoğraf,logo ve ilan bölümünde belirtmek istenen iş tanımlaması ( aranan ya da sunulan hizmet) yapılabilmektedir. Firmalar kendi oluşturdukları sayfalarının yönetiminikendileri yapmaktadırlar. Firmanız ile ilgili sunmak istediğiniz tümbilgilerin, güncellenmiş ürün görsellerinizin sayfanızda yer alması diğerfirmalar ile iletişiminizde önemli bir unsur oluşturmaktadır.


Reklamkategorileri  ;

Sektörde faaliyet gösteren her firmanın yer alabileceği  portalareklam vermek isteyenler için de ayrı alanlar tahsis edilmiştir.

Hedefkitleye E-portalımız aracılığı ile ulaşmak isteyen firmalar sayfanıniçerisindeki çeşitli reklam alanlarından yararlanabilmektedirler. Kategorilerve fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen firmalar Derneğimizeulaşabilirler.

Reklam verenlerin hakları ;

Hedef kitleye doğrudan ulaşmanızı sağlayacak e-ticaret portalımızda 3 aydanbaşlayan  banner reklamı yayınlama imkanları vardır. 

Derneğimizinkurumsal web sayfasından e-ticaret portalımıza yönlendirme yapılacaktır.
Firmanızın web sayfasından portala link verilecektir.


×